عطایای عالی

خیلی دوست دارم گاهی ، هر چند سال یه بار ، کتابایی که قبل تر ها خوندمشون و یه جورایی برام تعیین کننده بودن و منو تحت تاثیر قرار دادن دوباره بخونم .

این فرصت ، سال گذشته دوباره برام پیش اومد ؛ ملاقات دوباره با « کیمیاگر » ، « کوه پنجم » از کوئلیو و « پائولا » از ایزابل النده .. همینطور سری دوست داشتنی « هری پاتر » محبوب و عزیزم :)

الآن منتظر یه فرصتم که باقی آثار کوئلیو رو هم بخونم ؛ هم اونایی که قبلامطالعه شون کردم و هم اون کتابایی که اصلا نخوندم و اسمشون هم به شدت وسوسه کننده س ؛ مث « برنده تنهاست » ، « ساحرۀ پورتوبلو » ، « زهیر » که دوستم خیلی ازش تعریف می کرد ..

و همچنین یه فرصت می خوام برای « بوبن » خونی ..

حتی « نغمۀ یخ و آتش » که فقط یه سال از خوندنش میگذره .. انقد که نثر این کتابو دوست دارم و شخصیت پردازیشو و طرز بیان داستانشو .

* فقط این وسط یاد کتابای مهم نخونده و نویسنده های قدَر که میفتم دست و دلم یه کم می لرزه !

/ 2 نظر / 7 بازدید
پرکلاغی

اوه اوه من برم یه گوشه قایم شم الان آبروم میره هیچی‌ کتاب نخوندم

karaketab

سلام...لطفا درد و دلم رو گوش کن....کی کتاب می خونه؟تو این گرونی؟این همه سایت دانلود و نسخه پی دی اف...سایت فیلتر و این همه سایتهای اطاع رسانی و ویکی پیدیا....سایت کارا کتاب اولین و آخرین سایت کتاب نایاب در ایران داره زورهای آخرش رو می زنه.نیاز به مهربونی شما داره...تنها یا معرفی به دوستهات یا لینک نمودن و دو خطی نوشتن از ما این بزرگی تو را ثابت می کنه.دریغ نکن واسه لینک نمودن با نام خرید کتاب نایاب یا شهر کتاب نایاب لطفت جبران می شه www.karaketab.com