پروژۀ جدید

_ 2-3روز پیش دست هام حسابی می خاریدند. از آن خارش ها که می گویند انگار باید دوباره با دست هام کاری انجام بدهم.

از آن طرف هم دلم لیف جدید می خواست. آن مدلی که پارسال خریده بودم اصلاً بهم نچسبیده. من هم دست به کار شدم و با رنگی که فکر می کنم حضور آن در آن گوشۀ خاص لازم است، مدلی قدیمی را احیا کردم. البته دارم به این فکر می کنم رنگ های دیگری هم با آن ترکیب کنم.. نمی دانم چطور پیش می رود. ولی خار خار دست هایم خوابیده اند.

_ اوایل امسال هم بار دیگر، اما این بار مصمم تر، به خودم قول دادم که فقط عکس های هیجان انگیز از مدل های بافتنی_ به خصوص قلاب بافی_ جمع نکنم. بلکه هرچندوقت یکی از آن ها را که از پسشان بر می آیم، ببافم. حتی شده یک نمومۀ کوچ را. و در بین آن ها مدل هایی هستند، مدل هایی هستند که به معنای واقعی هوش از سرم می ربایند و دیوانه ام می کنند. امیدوارم یک روزی بالاخره از پس آن ها هم بربیایم.

/ 6 نظر / 26 بازدید
پرکلاغی

این پیرهن دومی خیلی قشنگه. رنگش هم خیلی نازه. اولی هم دوست داشتنیه اما من مدلهای خفاشی خیلی بهم نمیاد. خوش به حالت من هیچ وقت بافتنی/قلاب بافی یاد نگرفتم.

مریم

سلام صبح بخیر سندباد جونی. ااااااا این پست جدیده؟من داشتم تو بخش موضوعات وب گشت میزدم فکر کردم قدیمیه...چقدر این دوتا طرح قشنگن..‌.منم مامانم همش دنبال نقشه قلاب بافی لباسایی مثل اولی میگرده.ولی پیدا نمیکنه. یه جورایی واسه منم جالب شده.

بلارمین

یا خدا سندبادی میدونی چقدر طول میشه بخوای اینها رو ببافی؟؟؟!!! مامان من هر سال بهم قول میده واسم کلاه و شالگردن یا دستکش بافتنی سرخابی با طوسی ببافه ولی الان دوسالی هست که کاموهایی که با ذوق خریدمشون دارن تو کمد خاک میخورن!![گریه][گریه] من هیچی از بافتنی بلد نیستم ولی پارسال یاد گرفته بودیم دستبند بافتنی درست کنیم که الان اونم دیگه یادم نیس...هیچوقت حوصله اش رو نداشتم که پای یه چیز انقدر بشینم ولی امیدوارم موفق باشی

پرکلاغی

اینو دیدی؟ https://instagram.com/salarpolad/

بلارمین

مامانم قبلا کلاس قلاب بافی و گلدوزی و عروسک سازی و...اینا داشت اما الان فقط واسه ابجی بزرگم و کوچیکه میبافه من کلا فراموش شدم[گریه] پرورشگاه خوب سراغ ندارین؟؟؟! .. . . . . . شوخی کردم مامانم میگه من زیادی ایرادگیرم واسه همینم اعصابمو نداره منم لباسامو میدم بیرون ولی واسه خواهرای دیم خودش میدوزه..خخخ

دلی

خیلی خوشگلن اگه بتونی برا خودت ببافی خیلی عالیه