بعد نوشت

1_ عنوان پست قبل ظاهرا توی متن مطلبی که نوشتم مشخص نمیشه . به این دلیل این اسم رو براش انتخاب کردم چون هم به طرح باز داستان اشاره داره هم ماجرای جالبی که در نیمۀ اول کتاب اتفاق می افته :

هندی ها رسم دارن که بزرگای خونواده برای فرزند تازه متولد شده اسم انتخاب می کنن . منتها چون آشیما و همسرش امریکا بودن ، می خوان که مادربزرگ اشیما در نامه ای اسم های مورد نظرش رو بنویسه ؛ هم دخترونه و هم پسرونه . اون نامه هیچ وقت دست آشیما نمی رسه و گم میشه . از طرفی مادربزرگ هم از دنیا میره و وقتی از دریافت نامه ناامید میشن ، آشیما و شوهرش دیگه نمی تونن حتی تلفنی هم ازش بپرسن که اسم های انتخابیش چی بوده ! همین مساله باعث یه تعلیف 6-7 ساله در انتخاب نام رسمی بچه شون هم میشه و سرآغاز تمام سردرگمی های اسمی و شخصیتی اون .

2_ قالب وبلاگمو عوض کردم ؛ گمونم بعد از بیش از یه سال

2/2 _ تغییر ظاهر پرکلاغی هم در این کار موثر بود

2/3 _ یه دونه قالب دیگه پیدا کردم که اونو بیشتر دوست دارم و همه چیزش خوبه فقط عنوان پست ها رو خوب نشون نمیده . یعنی به نظرم رنگ زمینۀ عنوان پست ها انقد جیغه که نوشته های عنوان خووب توی چشم نمیان . ولی واقعا باقی چیزاشو دوست دارم .

دقیقا همینه

نمیدونم چرا لینکشو برای من نشون نمیده سوالخب اینم عکسش :

لینکش : http://pichak.net/template/pichak/108/

می بینید ؟ اصلا اون بخش رو خوب طراحی نکردن کاش می شد پس زمینه رو کمرنگ تر کرد

3_ همین الآآآآن یه قالب مناسب پیدا کردم و عوضش کردم ! یعنی این پست در پوشش دو قالب نوشته شد !! اینی که الآن می بینین و آبیه رو اتفاقی دیدم و ازش خوشم اومد . اون قبلیه که تا چند دقیقه پیش بود هم اینه.

البته ملایم تر و چشم نواز تره . ولی چه کنم که وقتی این یکی جدیده چشممو گرفت ، گرفته دیگه !

/ 5 نظر / 3 بازدید
پرکلاغی

امروز اومدم اینجا کلی‌ ذوق کردم! خیلی‌ قشنگه. با روح تره. مخصوصاً تصویر بالاش که منو یاد اون دریاچه و صخره‌ها و درختای بلند کاج تو فیلم Twilight میندازه.

پرکلاغی

راستش من اول فیلماش رو دیدم (همون سری سه‌ گانه) و خیلی‌ از فیلم اولش خوشم اومد و اصلا نمیدونستم از روی کتاب ساخته شدند. بعد کتابش رو به فارسی پیدا کردم (فک کنم به خودت هم گفتم) اما اینقدر ترجمه بد بود و کتاب آبکی‌ به نظرم اومد که رهاش کردم. بعد هم یه جریان درست شد که کلی‌ سریهای بعدی فیلمش رو مسخره کردن و گفتن این چیه و خیلی‌ بد ساخته شده و فلان و بیسار و من هم دیگه بر همون اساس سری‌های بعدیش رو ندیدم.

پرکلاغی

میگم این قالبه هم که عکسش رو گذاشتی قشنگه ها! آبیش یه آبی خوبیه! میگم یه روز در میون قالب رو عوض کن! یه روز بذار این قالب یه روز بذار این آبیه که تو عکسه! عدالت و تنوع بین قالبها برقرار می‌شه! راستش میگی‌ عنوان مطلب تو اون قالب خوب دیده نمیشن اما به نظرم قابل خوندنه. توی هم عین من یه کم وسواس داری ها!

پرکلاغی

اون قالبی‌ که اول میخواستم بذارم این بود که بلاگفا اجازه نمیداد: http://www.mytheme.ir/themes/2.jpg این یکی‌ رو هم با کلی‌ ضرب و زور و دست بردن تو کدها تونستم جا بدم [شرمنده]